"Мислиша 2024"

24.4.2024.
На националном математичком такмичењу "Мислиша 2024", учествовало је 79 ученика наше школе. Најмлађи су били најуспешнији. Похваљени су ученици првог разреда: Вељко Милосављевић, Воислав Каличанин и Павле Марковић и ученице другог разреда Петра Стајић и Лена Цветковић.

10.2.2024.
На општинском такмичењу из математике, наша Викторија Антић, ученица трећег разреда, освојила је треће место и тиме доказала да математика заиста није баук. Све похвале за Викторију и учитељицу Гроздану Димовић.

Мали инструментални састав

18.4.2024.
Са поносом похваљујемо мали инструментални састав који чине Наташа Саламадија, Драгица Васић, Анастасија Отовић, Ана Богдановић и Лена Младеновић, које су освојиле прво место на градском такмичењу.

Историја

21.4.2024.
У недељу, 21.4.2024. године, одржано је градско такмичење из историје. Наша ученица осмог разреда, Ања Новаковић, освојила је прво место са максималним бројем поена. Све похвале за Ању и пуно среће на Републичком такмичењу.

20.3.2024.
Наши матуранти су нас обрадовали изузетним успехом на општинском такмичењу из историје. Ања Новаковић је освојила прво место а Стефан Константин Стевановић друго место. Све похвале и пуно среће на градском такмичењу!

Биологија

18.4.2024.
На градском такмичењу из биологије, Анастасија Отовић и Огњен Стаменковић, ученици шестог разреда, освојили су треће место.

17.3.2024.
У недељу, 17.3.2024. године, наши ученици петог и шестог разреда су нас још једном обрадовали јер су на општинском такмичењу из биологије освојили треће место и остварили пласман на градско такмичење.

Све похвале за Ању Митровић, Петра Антића, Страхињу Дрљана, Огњена Стаменковића и Анастасију Отовић, као и за њихову наставницу Мирјану Георгијев.

Географија

9.3.2024.
У суботу, 9.3.2024. године, Урош Младеновић из VII/2 је освојио треће место на општинском такмичењу из географије.

"Мали Пјер"

10.3.2024.
На 30. конкурсу за најбољу карикатуру "Мали Пјер", Маша Стајић из II/1 је освојила 3. награду а Василије Алексић из VII/2 прву награду.

Српски језик

Школско такмичење рецитатора

18.3.2024.
Погледајте извештај...

25.2.2024.
Ученице петог разреда, Наташа Саламадија и Марта Петровић, освојиле су треће место на општинском такмичењу из српског језика и језичке културе, уз подршку наставнице српског језика, Тијане Вранић. Поносни смо на успех наших ученица и желимо им пуно успеха у даљем такмичењу.

Књижевна олимпијада

3.2.2024.
Ана Богдановић VII/2 је на Књижевној олипијади освојила треће место а Стефан Константин Стевановић из VIII/3 друго место на општинском такмичењу из енглеског језика. Честитамо свим учесницима и њиховим наставницима а ученицима који су освојили пласман желимо успех на даљим нивоима такмичења.

Енглески језик

10.3.2024.
Стефан Константин Стевановић из VIII/3 је у недељу, 10.3.2024. године, на градском такмичењу из енглеског језика освојио друго место.

4.2.2024.